Věděli jste, kdo nám pomáhá?!

Nosíme proviant

Nosíme proviant

Věděli jste, jak vzniká tábor Akkedis? Věděli jste, kdo nám a Vašim dětem pomáhá? Celý rok se schází parta lidí kolem spolku Akkedis a vymýšlí celotáborovou hru, nakupují i sami vyrábějí potřebné propriety, komunikují s dodavateli, zajišťují tábořistě, dopravu, vybavení, proviant … komunikují s úřady, rodiči, přijímají přihlášky, vytvářejí týmy vedoucích, praktikantů, dětí. Je je to velmi náročná práce, kterou všichni naši členové dělají bez nároku na odměnu!

Abychom ušetřili Vaše peníze a mohli jich věnovat co nejvíce dětem prostřednictvím táborového vybavení, programu, stravovacího a pitného režimu, každý rok též svépomocí stavíme tábor, který máme pronajmutý od majitele tábora. Ten nám za stavbu tábora poskytuje významnou slevu z nájemného! Tato sleva však rozhodně není zadarmo. Na celý víkend musí přijet na místo dostatečný počet lidí, kteří se na místo dopraví povětšinou na svoje vlastní náklady, a zde celý víkend zcela dobrovolně a bez nároku na odměnu tvrdě pracují. Tito lidé jsou naši členové, vedoucí, provozáci, praktikanti, ale i naši přátelé, kteří ze stavby tábora vůbec nic nemají – jen dobrý pocit z dobře odvedené práce.

Nejen těmto všem lidem, ale i našim sponzorům, kteří nám poskytují zejména materiální pomoc, VELMI DĚKUJEME: Sponzoři Akkedis, z.s.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář