Report: Den třetí

D02v-CelkoveFotoTaborak

Dnes se vyčasilo a dopoledne se naši kouzelničtí adepti hlavně učili novým dovednostem v kouzelnické škole v přírodě a odpoledne se pak vydováděli v lese a na loukách při sérii her, kde napříklady museli zneškodnit trolla s kyjem.

Za chvíli opět zasednou u táboráku. Večerní fotografie, které najdete ve fotogalerie jsou opět ze včerejška, kdy nás navštívil ten, jehož jméno se nevyslovuje, a to v doprovodu dvou smrtijedů. Chrabří učitelé v čele s ředitelem Brumbálem ho ale zahnali na útěk. Některé učitelky to rozveselilo natolik, že vítězství v bitvě oslavily skokem na pytel v rybníce.

Děkujeme za milé vzkazy, všechny nás tu moc těší!

Příspěvek byl publikován v rubrice Report. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Report: Den třetí

 1. Kateřina Mašková napsal:

  Ahooooooj, vypadá, že se bavíte. Jen tak dál. Užijte si to všichni!!

 2. Pavel zelenka napsal:

  Hola hej,
  Líbí se mi tyhle reporty, je vidět, že je tam zábava a to k táboru prostě patří 🙂 fandím vám ať vše dopadne tak jak jste si to naplánovali 🙂 věřím, že si to uživate stejně tak jako děti, ne-li více.
  Přeji hezké zážitky!!! 🙂

 3. Zuzana Hlaváčková napsal:

  Zdraví babička Zuza z Rakovníka. Moc pěkné fotečky a zdravice Matouškovi a tetě Blance Komárkové. Podle fotek je tam krásně a užvívejte si to a opatrujte se. Moc pusinek

 4. Milena Novotná napsal:

  Zasíláme Vám všem krásný pozdrav z Čelechovic. Děkujeme za nádherné zprávy a vidíme, že jste i výborní kadeřníci. Terezka je určitě šťastná. Prosíme, o vyřízení pozdravu a přejeme slunečné dny.

Napsat komentář