Report: Den pátý

D05-ProjizdkaPoRybnice

Dnes děti ráno navštívily obchod U děravého kotle, kde si za kouzelnické peníze galeony nakoupily něco dobrého na zub a zapití a pak se vydaly na hru do lesa. Pořádně je tam prohnali Zelený, Nechutný a další průjmy. Nebojte, jen v rámci hry!

Po obědě (výborná rajská) se pak Nebelvír místo poledního klidu vydal na rybník do Velkého Meziříčka na projížďku na záchranářském člunu. Havraspár se zatím koupal v rybníce v táboře.

Později odpoledne se pak všechny koleje vydaly na louku za lesem za draky, aby je obraly o jejich vejce. Potom se v táboře hrálo hutututu.

Po večeři (kuřecí plátek na tymiánu s bramborovou kaší) a táboráku se pak na radu moudré sovy vydaly do Zapovězeného lesa pro další viteál, můru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Report. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře: Report: Den pátý

 1. Eva napsal:

  Hurááá a je to tu !Konečně někdo vyčaroval sluníčkové počasí:), ať vám vydrží po zbytek pobytu „ve škole“.
  Máme velkou radost z toho, jak si to tam pěkně užíváte, čehož jsou důkazem rozesmáté tvářičky všech kouzelníků a kouzelnic, též učitelů a učitelek, které na nás vykukují z přiložených fotografií.Díky díky díky i za každodenní zprávičky od Vás.Každý večer se těšíme a nemůžeme se dočkat až si o vás něco nového dozvíme.
  Přejeme učitelům,zdravotníkům,kuchařinkám a dalším pevné nervy s našimi miláčky.Vážíme si Vaší „práce“ a nadšení:)).
  Tak zas zítra….

 2. Jana Parmová napsal:

  Opět děkujeme za dokumentaci a pěkný popis…hlavně ať drží to sluníčko,ať si to můžete všichni užít i s koupačkou 🙂 Každý večer netrpělivě vyhlížíme,co vtipného přibyde…moc děkujeme. Všichni se držte,užívejte,hodně sil a veeeelikou pusinku Adélce Parmičce…:-* momentálně od maminky z noční…:-*

 3. Rodina Pokorných napsal:

  Ahoj Ájo Drakselová,
  všichni z Kladna Tě moc pozdravují (babička Alena, děda Fanda, prababička Běla, praděda Fanda, prababička Růža, strejda Radek, teta Monika, sestřenice Nelča, máma a táta – prostě celá rodina „Hujerů“:-)). Mějte se všichni moc krásně a ať Vám přeje počasí.

Napsat komentář