Report: Den dvanáctý

D12-VymenyProDobbyho

Po snídani dnes následovalo volné dopoledne, které většina dětí využila k přípravě na olympiádu, která pak proběhla po obědě. Děti soutěžily v 11 disciplínách a množství výsledků teď ještě leží ve srubu na stole a čeká na zpracování. Po olympiádě následovala hra na směnu předmětů s vedoucími, kterou se snažily kolejní týmy dobrat k oblečení, které bylo potřebné k osvobození skřítka Dobbyho.

Potom děti vyzvaly vedoucí k souboji o snídani do stanu, tentokrát v přehazované. Přes neskutečný výkon all stars teamu dětí bohužel tuto výzvu opět prohrály a tak se vedoucí opět těší na dětmi krásně připravenou a naservírovanou snídani.

V momentě, kdy píši tento příspěvek, už menší spí a větší zpívají u táboráku.

Chci ještě moc poděkovat za všechny vaše příjemné komentáře, které nás tu všechny obrovsky těší a povzbuzují. Naše už tak velká radost z tábora a společnosti skvělých dětí je tak ještě silnější.

Příspěvek byl publikován v rubrice Report. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

11 komentářů: Report: Den dvanáctý

 1. Martin Draksel napsal:

  Posíláme pozdrav všem táborníkům a zejména Alence Drakselové do Mrzimoru. Moc děkujeme za pravidelné fotky a informace. Přejeme krásné poslední dny tábora a užijte si ještě co se dá. Mějte se krásně.

 2. Hubert Pikl napsal:

  Terezko, Honzo, až Vám závidím.
  Musí to být svým způsobem neskutečný relax a ve společnosti dětí krásné omládnutí (zejména pro Tebe, Honzo :)))))
  Přeji Vám veselé ukončení tábora a šťastný a bezpečný návrat domů!
  Pozdrav celému táboru :))

 3. Jana Doušová napsal:

  Zdravíme všechny děti i vedoucí a přejeme pohodový poslední den tábora, pokud možno bez deště. Bylo moc příjemné sledovat takto na dálku dění přímo v ohništi Bradavic. Touto cestou bych chtěla moc poděkovat všem, co se na táboře podílí a dětem dokázali nachystat tak skvělou zábavu i přes vrtkavé počasí. Speciální pozdrav Lucince i Míšovi do Zmijozelu, těšíme se na podrobné vyprávění zážitků.
  Jana a Milan Doušovi

 4. Klára Rubková napsal:

  Velké pozdravení všem do tábora. Je paráda vidět jak si tam pěkně řádíte. Věřím, že si Matoušek přiveze spoustu zážitků a zkušeností a nějaké prima soutěže na nás hned vyzkouší . Den odjezdu se neodvratně blíží. Užijte si posledních radovánek a zítra Vám přejeme šťastnou cestu! Už se těšíme na shledání, Rubkovi

 5. Kateřina Mašková napsal:

  Užijte si poslední táborový večer! Brácha Vilém posílá Rozárce velkou pusu a už se na ni zítra moooooc těšíme 🙂 Děkujeme za nadšení a péči o děti všem instruktorům!!!

 6. Rodina Pokorných napsal:

  poslední den ještě pozdravujeme Alču Drakselovou a děkujeme všem vedoucím a lidem,kteří se podílí na super chodu tábora. DÍKY.

 7. Věra Vašinová napsal:

  Dobrý den, mám prosbu.Zda by bylo možné pořídit foto Péti a Honzíka Vašinových při konzumaci oběda nebo večeře. Díky.

 8. Martina Musilová napsal:

  Všem moc děkujeme za krásný tábor děti jsou plni zážitku a těší se na další ročník diky Musilovi

Napsat komentář