D11 – Den jedenáctý

IMG_3333

Středeční den začal čokoládovými kuličkami s mlékem, jednou z nejoblíbenějších snídaní na táboře. Dopoledne se děti vydaly se svými dešifrovacími kolečky do lesa, kde strávily příjemnou část dne. Naučily se pracovat se znaky, které budou důležité pro vyluštění konečné tajenky.

Po obědě – frankfurtský guláš s těstovinami – a  poledním klidu následovala oblíbená hra „Buscadores de oro“, kde se z dětí stali hledači zlata. Po heroickém výkonu při hře byli všichni odměněni pečeným kuřetem ala mexiko s bramborem. Den byl ukončem posezením u táboráku s kytarou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Report. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: D11 – Den jedenáctý

 1. Blanka Vrbová napsal:

  Vážení,
  před léty jsem s napětím sledovala v televizi zápolení účastníků expedice Xapatán. To ale byl jen čajíček a procházka růžovou zahradou, proti dobrodružstvím, která jste vy připravili pro děti. Divočina je natolik opravdická, že máte i problémy se spojením s civilizací. Nicméně spojení funguje a díky tomu mám pocit, jako bych tam byla s vámi. Z fotek je vidět, že děti jsou nadšené a spokojené. Přeji vám, aby vám vydržely síly a nadšení až do vítězného konce, t.j. k návratu dětí plných dojmů, spokojených a náležitě uondaných.
  B. Vrbová

 2. Martin Simek napsal:

  Děkujeme za pochvalu i za povzbuzení!!
  Martin, Akkedis, z.s.

Napsat komentář