D12 – Den dvanáctý

DSC_0449

Po studenějších dnech jsme se probudili do teplého a slunečného ráno. K snídani nám kuchyně připravila rohlíky s marmeládou a kakaem. Po posilnění se děti vydaly na pomoc Donu Ramirezovi při lovení rozuprchlého dobytka. Po pochytání všech zvířat byl Don Ramirez spokojen a propustil je na oběd, kde děti čekalo maso s bramborovým knedlíkem a špenátem.

Po poledním klidu, kdy se teplota vyšplhala ke třiceti stupňům, je čekala 4D hra („Děsně Děsně Drsný Děti“), kde procházely výběrem z oblíbených dřívějších her a při tom byly kropeny vodou. Zdoláním těchto disciplín se dostaly naposledy k dešifrovacím kolečkům. Cestou zpátky si zahrály na veslaře a v táboře na ně čekalo připravené „podvodní“ safari, které se zakončilo velkou vodní bitvou.

Po umytí a osušení všech dětí následovala večeře (zeleninové rizoto) a večer u ohně. Nejdříve přišla pro malé děti kouzelná víla a společně se vydaly na závěrečnou zkoušku odvahy, kde získaly poslední sošky pro své oddíly. Po návratu se z hory „Xapatán“ začaly ozývat tajemné zvuky a děti se za nimi vydaly. Na hoře je očekával „Barbar Negro“ se svými strážci hory. Vyslanci jednotlivých oddílů se od něj dozvěděli, že mu zítra mají přinést správné sošky a za oplátku budou odměněni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Report. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář