D01 – Příjezd na tábor

Naše zavazadla

Naše zavazadla

Po rozloučení s rodiči a předávce dětí, které proběhlo tak hladce, díky vám všem, jsme vyrazili s časovým předstihem vyzvednout další část dětí do pražských Stodůlek. Zde předávka prošla také velmi hladce díky rychlé reakci rodičů na náš brzký příjezd a tak jsme mohli vesele pokračovat dál.

V klimatizovaném autobuse všem bylo moc fajn a cesta ubíhala tak dobře, že si děti pomalu ani nevšimly, že jsme již na místě a máme vystupovat. Na kufry se vrhla mužská část vedoucích a mezitím co si děti dávaly svačinku v „Krmelci“ a doplňovaly své pitné zásoby, jim je donesli až do tábora.

Pak už probíhalo rozřazování do oddílů společně s rozdělováním stanů. Oddíly se seznámily navzájem, dostaly krásná trička a protože už byl hlad, vrhli jsme se všichni společně na večeři, ke které byly špagety. Protože bylo stále ještě horko, využili jsme čas ještě k jedné osvěžovací hře „MučoAkva“, kde měly děti za úkol nanosit, co nejvíce vody ve stříkačkách.

Pak už byli všichni unaveni a vrhli se na večerní hygienu, prohlídku od klíšťata hajdy do hajan … Zítra nás čeká úvodní část celotáborové hry a tak musíme řádně odpočívat …

Dobrou noc!

Příspěvek byl publikován v rubrice Report. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář